Ücretsiz – En Popüler – Faydalı 12 Eğitim Uygulaması

Merhaba arkadaşlar bugün sizlerle, ister kendiniz için isterseniz de öğrencilerinize yönelik eğitim alanında kullanabileceğiniz 12 popüler uygulama paylaşacağım.


NeuroNation – Beyin Egzersizleri

beyinegzETKİLİ BEYİN EĞİTİMİNİN AVANTAJLARI
NeuroNation beyin eğitimi – performansınızı her zaman artırır.
✓ Hafızanızı güçlendirir
✓ Odaklanmanızı artırır
✓ Zekanızı geliştirir
✓ Mantıksal düşünmeyi geliştirir
Gelişiminizi takip edin ve performansınızı diğer üyelerle ve arkadaşlarınızla karşılaştırın.
Uygulama Linki  – Tanıtım Videosu


Fun Easy Learn – İngilizce Öğrenme 6000 Kelime

ingilizceogrenm* 6000 kelimeyi temsil eden resimler, fonetik transkripsiyon ve okunuşu ana dili olanlar tarafından kayıt edilir.
* Kelime 140 alt konuya ayrılmıştır 15 tematik konuları kapsar.
* Tüm kelime 51 dile tercüme edilmiştir.
Tasarım olarak basit olmasına rağmen kelime bilgisini geliştirmek isteyenler için kullanılabilir bir uygulama.
Uygulama LinkiTanıtım Videosu


Eodev.com

eodevZorlandığınız okul konularını ücretsiz olarak, bir kaç dakika içerisinde, istedeğiniz yerde akıllı telefonlarınızdan sorarak yardım alabilirsiniz.
– Kesinlikle ücretsiz – servisin tamamı ücretsiz kullanımdadır
– Süperhızlı – cevaplar bir kaç dakika içerisinde
– 24 saat – siteye erişim gece gündüz mevcut
Uygulama Linki


Mobil Dershane

mobildersUygulamada Neler Var?
Türkiye Geneli Sınavlar, Deneme Sınavları, Yaprak Testler, Konu Anlatımı / Dokümanlar, Çıkmış Sorular, Görsel Eğitim, Özel Ders İlanları, Eğitim Haberleri, Puan Hesaplama, Öğretmen Modülü, Haberdar Et ve daha fazlası..
Sınav döneminde olan öğrencilerin kullanmasını tavsiye ederim.
Uygulama Linki


LYS Pratik Edebiyat Bilgileri

lysedebiyatBu uygulama Tüm Türk Edebiyatı Bilgilerini Kapsamaktadır. İslamiyet Öncesinden başlanarak Cumhuriyet edebiyatı dahil, bilgiler özenle hazırlanmış ve kullanıcılara sunulmuştur. Dönemlerle ilgili gereksiz ayrıntıdan kaçınılarak öz ve işe yarar bilgiler verilmiştir.
Uygulamada dönemlerle ilgili genel özellikler, anahtar bilgiler, eser ve yazarlarla ilgili bilgiler büyük bir titizlikle hazırlanmıştır.
Her dönemle ilgili ÖSYS de çıkmış sorular taranarak (1974 yılından 2013 yılına kadar )
uygulamaya dahil edilmiştir. Soruların doğru cevapları ilgili sorunun altında verilmiştir.
Uygulama Linki


İngilizce Dinleme

ingilizcedinlemeİngilizce Dinleme sağlayan bir uygulamadır. Mp3 ses karşılık gelen metin gelen İngilizce haber ve ses içerir. Dinleme materyalleri günlük olarak güncellenmektedir. Dinleyerek okumak isteyenler için gerçekten güzel bir program.

Uygulama Linki

 


PhotoMath

photomathPhotoMath dünyanın en küçük kamera hesap makinesidir. Kameranızı Matematiksel bir ifadeye tutun, PhotoMath yanıtı hemen göstersin. Bir probleme takıldığınızda yardım almak için PhotoMath’ı kullanabilirsiniz. Adımlar düğmesine tıklayıp ve adım adım çözümü görebilirsiniz.
Uygulama Linki

 


YDS Kelime Ezberleme Programı

ydsezberYDS de çıkan kelimeleri kategorize ederek, ezberlemenizi kolaylaştıran hiçbir izin istemeyen bir program. İlk kurulum uzun sürebilir, yaklaşık 2294 kelime yüklenecektir. Kelimelerin telaffuzu mevcuttur, ayrıca dilediğiniz kelimeyi favorilerinize ekleyebilirsiniz. Arayüzü basit olmasına rağmen öğreticilik açısından başarılı bir program. Uygulama Linki

 


Matematik Oyunları

matoyunMatematik becerilerini öğretmeye yardım eden Matematik oyunları. Toplama, Çıkarma, Çarpma, Bölme işlemlerini öğretme amaçlı, eğlenceli ve faydalı bir oyun.

Uygulama LinkiTanıtım Videosu

 


Mobil Matematik

mobilmatBu Matematik uygulaması ile gittiğiniz her matematik çalışabilir, formülleri ezberleyebilir, tekrar yapabilirsiniz. Bir formülü ya da matematikle ilgili bir kuralı unuttuğunuzda kısa yoldan istediğinize ulaşabilirsiniz. Uygulamayı kullanmak için internet bağlantınızın olması gerekmez. Ders konulara göre tasnif edilerek sunulmuştur ilgili başlığa tıklayarak istediğinize ulaşabileceğiniz gibi yön tuşlarıyla da uygulamada gezinebilirsiniz. Uygulama Linki

 


Ehliyet Sinav Testi

ehliyetEhliyet Sinav Sorulari uygulaması ehliyet almak isteyenler için konu anlatımları, ders notları, ehliyet çıkmış sınav sorularından oluşan ehliyet yeni sinav uygulama dizisinin ilkidir. Ehliyet Testleri uygulamasında online olarak çözebileceğiniz toplamda 4.000’den fazla soru ve bu sorulara ait çözümler bulunmaktadır.
Uygulama Linki

 


Coğrafya Haritaları

cografyaCoğrafya Haritaları uygulaması içerisinde 32 Kategori ve 161 adet harita yer almaktadır. Bu program ile size en gerekli haritalar artık elinizin altında. İstediğiniz zaman, istediğiniz haritayı açıp kullanabilirsiniz. Harita üzerinde dilediğiniz yere yakınlaştırma-uzaklaştırma yapabilirsiniz. Uygulama Linki

 


Kaynak: Google Playstore

Soru ve önerilerinizi yorum olarak ya da e-mail göndererek iletebilirsiniz, teşekkürler.

 

 

 

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

https://supertotobetgir.xyzhttps://perabetadresi.xyzhttps://girispiabet2.xyzhttps://artemisbetadres.xyzhttps://klasbahisgiris.xyz