Yazılım Geliştirici

PHP Yazılım Geliştirici

Yazılım Geliştirici

Merhabalar, PHP framework kullanarak yaptırmak istediğiniz projeleriniz için bir Yazılım Geliştirici arıyorsanız sosyal hesaplarımdan, mail yoluyla veya iletişim formunu kullanarak bana ulaşabilirsiniz. Codeigniter ve Laravel ile yönetilebilir web siteleri oluşturuyorum.

Yazılım Geliştirici Türkiye

Yazılım geliştirme konusunda 10 yıllık edindiğim tecrübe ile PHP Yazılım Uzmanı olarak sizlere hizmet vermeye çalışıyorum. Gelin istekleriniz doğrultusunda size en uygun çözümü üretelim!

PHP Yazılım

PHP framework kullanarak web siteleri oluşturuyor ve sorunlarınıza çözüm üretiyorum. Aklınızda bir projeniz var ve nasıl gerçekleştireceğinizi bilemiyorsanız sosyal hesaplarım veya iletişim formundan benimle irtibata geçebilirsiniz.

PHP Yazılım Uzmanı

Codeigniter Yazılım Geliştirici PHP

Verimliliği ve bakımı kolay yazılımları önemseyen kıdemli yazılım geliştirici. Karşılaştığım zorluklar arasında, hızlı yanıt vermek ve milyonlarca kullanıcıya sürekli olarak karmaşık veriler sunmak için ölçeklendirme yapıyorum.

Kolay entegrasyon ve yeniden kullanım için tasarım sistemleri,
Ölçeklenebilir çözümler sunmak için koordinasyon yapıyor,
Platformumuza güç katan hizmetleri geliştiriyor, uyguluyor, optimize ediyor ve devam ettiriyorum,
PHP yazılım uzmanı olarak, çözümleriniz için sorumluluk almak ve sürekli iyileştirmeye çalışıyorum.

Freelance PHP Yazılım Geliştirici

Bir web sitesi yaptırmak,
Var olan web sitenizi güncelletmek ve eksiklerini tespit ettirmek,
Hayalinizdeki bir projeyi hayata geçirmek için bir yazılımcı arıyorsanız,
Yanlış kişilerden ve yarım kalan işlerden bıktıysanız,
Yaptığı işin arkasında durabilen, kendinden emin ve sürekli destek verebilecek bir php yazılım uzmanı arıyorsanız sosyal hesaplarım veya iletişim formundan bana ulaşabilirsiniz.

Piyasa Yazılımcı Dolu!

Piyasada gerçekten çok fazla bu işi yaptığını söyleyen ve bir şeyler ortaya koymaya çalışan insan var. Ama dolandırıcılara dikkat edin, özellikle yaptığı işin farkında olmayanlara. Bir site ucuza yapılıyorsa kara geçtiğinizi düşünmeyin!

Çünkü ucuz iş yapan herkes kalitesiz iş yapar ve yaptırdığınız iş 1 ay içerisinde elinizde patlar. Pahalı iş kalitelidir demiyorum ama her şeyin bir bedeli var değil mi! Ucuz yoldan site yaptırmaya çalışırken, yaptığı işi bilmeden ve üstün körü yapan birisi ile çalışıp ortada kalacağınıza, biraz daha fazlasını verip doğru kişiyle doğru bir iş tamamlayabilirsiniz.

Benimle iş yapmasanız dahi lütfen buna dikkat edin ve piyasadaki ölücü diye nitelendirdiğimiz insanlardan uzak durmaya çalışın, sevgiler…

PHP Yazılım Uzmanı arıyorsanız, soru ve görüşlerinizi iletişim formu ve sosyal hesaplarımdan bana iletebilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

https://supertotobetgir.xyzhttps://perabetadresi.xyzhttps://girispiabet2.xyzhttps://artemisbetadres.xyzhttps://klasbahisgiris.xyz