Web Site Yaptırmak İstiyorum!

Web Site Yaptırmak İstiyorum

Merhabalar, uzun zamandır aklınızda ‘Web Site Yaptırmak İstiyorum!‘ düşüncesi dolaşıyor ve bir türlü ilk adımı atamıyor musunuz? Ya da bu işi yapıyorum diyen görüştüğünüz kişiler size yeterince düzgün gelmedi mi? Bütçe konusunda uçuk veya çok düşük verip size güven vermediler mi? İşte bu sorular ile karşılaştıysanız ve bir web sitesi yaptırmak istiyorsanız şu an doğru adrestesiniz demektir. Freelance Web Yazılım Uzmanı olarak çalışıyorum, web siteleri ve projeye özel yazılımlar geliştiriyorum.

Web Sitesi Yaptırmak

Ben 10 yıldır bu işi yapıyorum ve yaptığım işler, çalıştığım kurumlar ortada yerim yurdum, yaptığım iş belli. Sizin hayalinizdeki veya ihtiyaç duyduğunuz web sitesini gerçekleştirmek için önce, size uyacak tasarım örneklerini sunuyorum, beğendiğiniz tasarımı seçtikten sonra firmanız veya projeniz hakkında bilgileri alıyorum ve kendi hazırladığım panel ile tasarımı birleştirerek web sitenizi kurmaya başlıyorum. PHP Codeigniter framework kullanarak hazırladığım panel ile tasarımı birleştirdikten sonra verilerinizi web sitenize giriyor ve size son halini sunuyorum. Üzerinde yaptırmak istediğiniz değişiklikler varsa belirliyor ve onları uyguluyorum. Son halini sizin onayınıza sunuyor ve onaydan geçtikten sonra web sitenizi yayına alıyorum. Tabi ki iş burada bitmiyor, web sitenize ömür boyu destek vermeye devam ediyorum. Rutin küçük işlemler için bir ücret talep etmiyorum, ama köklü değişiklikler yani benim zamanımı alacak değişiklikler olduğunda ücret talep ediyorum. Sonuç olarak Web Site Yaptırmak İstiyorum diyorsanız gelin görüşelim size kaliteli bir web sitesi yapalım.

Web Site Yaptırmak İstiyorum!

Web Sitesi Güncelletmek

Bu hizmetimde de var olan web sitenizi günümüz şartları ve teknolojisine uygun şekilde güncelliyorum. Web sitenizi inceledikten sonra size maddeler halinde web siteniz için öneriler sunuyorum. Bu önerilerden onayladıklarınızı bütçelendiriyor ve web site güncelleme işlemlerine başlıyorum. Güncelleme işlemleri bittikten sonra ortaya çıkan ürünü size sunuyorum ve onayınızdan sonra yayına alıyorum.

Ucuz Web Sitesi

Piyasada kendini bu şekilde lanse edip müşteri çekmek isteyen insanlar maalesef var. Bu insanlara daha önce inanıp iş vermiş olabilirsiniz ama sonucunda güzel şeylerin olduğunu sanmıyorum. Yaptırdığınız işin elle tutulur bir yanı olmayacaktır. Yapılan işlerde zaman, para ve kalite doğru orantılı ilerliyor. Ne kadar çok emek harcarsanız o kadar kaliteli bir iş çıkarırsınız ve bu doğrultuda yapılan işin bedeli artar. O yüzden web sitesi işini ucuza yaptıracağım diye aman yanlış kişilere bulaşmayın, elinizdeki paradan da olmayın sektörümüze de çamur atmayın. Doğru kişiler ile çalıştıktan sonra verimli sonuçlar alabilirsiniz… Sizde düzgün bir Web Site Yaptırmak İstiyorum diyorsanız gelin görüşelim…

Web Site Yaptırmak İstiyorum

Web Sitesi Çeşitleri

Yapılan işte duyulan ihtiyaca göre değişiklik gösteriyor. Sizin istekleriniz doğrultusunda, Kurumsal Web Sitesi, Kişisel Blog & Web Sitesi, Ürün Tanıtım ve Pazarlama Web Sitesi, E-Ticaret Web Sitesi, CRM Uygulamaları, CMS ile Yönetilebilir Web siteleri oluşturuyorum.

Web Site Yaptırmak İstiyorum diyorsanız; Soru ve görüşlerinizi iletişim formu ve sosyal hesaplarımdan bana iletebilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

https://supertotobetgir.xyzhttps://perabetadresi.xyzhttps://girispiabet2.xyzhttps://artemisbetadres.xyzhttps://klasbahisgiris.xyz