Yazılım Geliştirici İstanbul

Merhabalar, ben Tolga Çelik. Yazılım alanında İstanbul’da  çalışıyorum. Yaptığımız iş online yapılabilen bir iş olduğu için tüm Türkiye’ye hizmet veriyorum. Yazılım Geliştirici İstanbul adlı yazıyı sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyorum.

Yazılım Geliştirici

Yazılım Geliştirici İstanbul

Sektörümüzde büyük şehirlerde iş imkanı daha fazla olduğu için İstanbul’da olmayı tercih ettim. İstanbul’da yazılım geliştirici olarak çalışmaya başladığımdan beri 20 firma ile freelance olarak çalıştım. Yaptığım işlere projeler ve yaptıklarım bölümünden bakabilirsiniz.

Yazılım Geliştirici Piyasası

Piyasada bir çok yazılım geliştirici bulunuyor. Ama önemli olan doğru kişi ile çalışabilmek. Ucuza çalışacak yazılım geliştirici arıyorsanız baştan kaybetmişsiniz demektir. Çünkü fiyat ne kadar düşerse kalite o kadar da azalıyor. Tabi bu uçuk fiyatlara iş yaptırın anlamına gelmiyor, insanlara hak ettiği neyse onu verin. Ne eksik ne de fazla!

Php ile Yapılabilecekler

PHP Yazılım Geliştirici

PHP yazılım kullanarak olarak Kurumsal Web Siteleri, Kişiye Özel Web Siteleri, Projeye Özel Web Siteleri, CRM Uygulamaları, CMS Uygulamaları geliştiriyorum. Kısacası düşüncenizde var olabilen her şeyi yazılıma dönüştürebiliriz. Yeter ki bir fikriniz olsun! PHP yazılımcı olarak 10 yıldır hizmet vermekteyim. Her zaman yaptığım işin arkasındayım ve hak ettiğim neyse onu almaya çalışıyorum.

Codeigniter Yazılım Geliştirici PHP

Codeigniter Yazılım Geliştirici

Bir reklam ajansında  Codeigniter yazılım geliştirici olarak çalışıyorum. Codeigniter framework kullanarak yönetilebilir web siteleri hazırlıyorum.

Web Tasarım

Web Tasarım

Web Tasarım konusunda PHP Yazılım uzmanı olarak 10 yıldır hizmet vermekteyim. Yaptırmak istediğiniz web sitesinin hangi sektörde olacağını söylemeniz yeterli. Firmanız veya aklınızdaki düşüneceye uyabilecek taslakları size sunuyorum ve web siteniz için ilk adımı atmış bulunuyoruz. Sitenizin tasarım ve kodlama işlemleri bittikten sonra içeriklerinizi sisteme yüklüyor ve size bir panel eğitimi veriyorum. Hizmet tabi ki bununla bitmiyor, web sitenize ömür boyu destek veriyorum. Takıldığınız noktalarda size yardımcı olmaya çalışıyorum. Sitenizde yaptırmak istediğiniz güncelleme ve ek özellikler için tabi ki ayrı bir ücret ödemek gerekiyor, herkesin zamanı kıymetli değil mi?

Web Yazılım İstanbul

Web Yazılım

Web Yazılım konusunda PHP Yazılım dili ile Web Siteleri oluşturuyorum. Bunları CRM veya CMS olarak adlandırabiliriz. PHP yazılım dili ve Codeigniter framework kullanarak CRM ve CMS panelleri hazırlıyorum. Siz de sistemi bu paneller sayesinde yönetebiliyorsunuz. Aklınızdaki yeni bir fikri veya ihtiyacınız olanları bana aktardığınızda bunu PHP Yazılım uzmanı olarak yazılıma döküyor ve size bir sistem hazırlıyorum. Bu sistemi kullanarak hem süreden kazanıyorsunuz hem de teknoloji kullanarak işinizi kolaylaştırıyorsunuz.

PHP Yazılım Geliştirme İstanbul

PHP Yazılım Geliştirme Türkiye

PHP Yazılım Geliştirme

PHP Yazılım Uzmanı arıyorsanız, soru ve görüşlerinizi iletişim formu ve sosyal hesaplarımdan bana iletebilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

https://supertotobetgir.xyzhttps://perabetadresi.xyzhttps://girispiabet2.xyzhttps://artemisbetadres.xyzhttps://klasbahisgiris.xyz